III Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG

23 stycznia 2013 11:59,
CIO Online

W trzeciej edycji Kongresu Podatków i Rachunkowości KPMG udział wzięli dyrektorzy finansowi, główni księgowi, szefowie sprawozdawczości finansowej oraz controllingu największych spółek polskich i zagranicznych.

Kongres odbył się w Warszawie, 15 stycznia 2013 roku, zgromadził ponad 600 uczestników, którzy wysłuchali prelekcji na temat zmian i pułapek czyhających na nich w bieżącym roku obrotowym.

Firma doradcza KPMG już po raz trzeci zorganizowała Kongres Podatków i Rachunkowości. Spotkanie zostało podzielone na dwa bloki tematyczne: podatkowy i rachunkowy, które poprowadzili partnerzy i dyrektorzy KPMG, a na co dzień szefowie poszczególnych zespołów podatkowych i audytowych. Prelegenci omówili najważniejsze zmiany w podatku PIT, CIT i VAT w 2013 roku, a także najciekawsze kwestie dotyczące cen transferowych. Ponadto przedstawili zasady analizy utraty wartości aktywów trwałych, praktyczne aspekty księgowe fuzji i przejęć oraz podsumowali wyzwania, z którymi zmagają się dyrektorzy finansowi w okresach dobrej i złej koniunktury. Aby umożliwić udział w wydarzeniu jeszcze szerszemu gronu odbiorców, III edycja Kongresu była transmitowana online. Program został również wzbogacony o konsultacje eksperckie, podczas których uczestnicy mieli możliwość indywidualnych rozmów z doradcami KPMG na temat nurtujących ich problemów związanych ze stosowaniem nowych przepisów.

CIO Magazyn Dyrektorów IT był patronem medialnym Kongresu.

Więcej na ten temat

Komentarze (0)

Partnerzy Klubu CIO

reklama

Mirosław Forystek

Mirosław Forystek

CIO
ING Bank Śląski
Józef Beźnicki
Beata Sosnowska
Rafał Robert Lewandowski
Tomasz Matuła
Łukasz Neuman
Sławomir Panasiuk
Monika Płocke
Dorota Poniatowska-Mańczak
Tadeusz Rogaczewski
Małgorzata Ryniak
Dariusz Stolarczyk
Józef Wacnik
Małgorzata Korycka-Purchała
Jacek Pulwarski
Dariusz Zawistowski

Redakcja poleca

Kontakt | Wytyczne ASME | Reklama
Polityka prywatności | Regulamin
© Copyright 2017 International Data Group Poland S.A.
00-105 Warszawa, ul. Twarda 18, tel. +48 (22) 3217800, fax +48 (22) 3217888