Miary efektywności biznesowej IT - Klub CIO 19.04.2012

20 kwietnia 2012 13:42,
CIO Online

Czy można mierzyć efektywność IT? Na ile możliwe jest to zwłaszcza w innowacyjnych branżach, gdzie konieczne są ciągłe zmiany i poszukiwania? Ja wygląda IT z punktu widzenia dyrektora finansowego? Na te pytania szukaliśmy odpowiedzi podczas spotkania Klubu CIO.

Łukasz Neuman, dyrektor Pionu Informatyki i Telekomunikacji, Kruk SA, przedstawił swoje doświadczenia w dziedzinie maksymalizacji efektywności pracy w dziale IT. Jego zdaniem wielozadaniowość i wyśrubowane terminy nie sprawdzają się i wpływają na obniżenie wydajności zespołu. Najważniejsza jest motywacja, całościowe spojrzenie na cele firmy oraz elastyczność.

Drugą część spotkania stanowił panel dyskusyjny, w którym udział wzięli: Anna Pardej, Finance Director, Empik; Magdalena Skrok-Popa, CFO, Citibank International; Sławomir Soszyński, Head EMEA Strategy and Architecture Citigroup oraz Paweł Stępień, CFO w grupie deweloperskiej Jankowski Pulchny. Zgromadzeni na spotkaniu CIO brali udział w ożywionej dyskusji na temat miar efektywności IT, przedstawiając swój punkt widzenia przedstawicielom świata finansów.

Więcej na ten temat

Komentarze (0)

Partnerzy Klubu CIO

reklama

Mirosław Forystek

Mirosław Forystek

CIO
ING Bank Śląski
Józef Beźnicki
Beata Sosnowska
Rafał Robert Lewandowski
Tomasz Matuła
Łukasz Neuman
Sławomir Panasiuk
Monika Płocke
Dorota Poniatowska-Mańczak
Tadeusz Rogaczewski
Małgorzata Ryniak
Dariusz Stolarczyk
Józef Wacnik
Małgorzata Korycka-Purchała
Jacek Pulwarski
Dariusz Zawistowski

Redakcja poleca

Kontakt | Wytyczne ASME | Reklama
Polityka prywatności | Regulamin
© Copyright 2017 International Data Group Poland S.A.
00-105 Warszawa, ul. Twarda 18, tel. +48 (22) 3217800, fax +48 (22) 3217888