O IDG Poland S.A.

International Data Group Poland S.A. to polski oddział największego na świecie międzynarodowego koncernu wydawniczego w branży komputerowej - International Data Group - wydającego 300 czasopism w 80 krajach świata.

W Polsce IDG Poland wydaje tygodnik COMPUTERWORLD wraz z Raportami Computerworld (między innymi Computerworld TOP 200 - Polski Rynek Informatyczny i Telekomunikacyjny), magazyn CXO, miesięcznik PC WORLD wraz z wydaniami specjalnymi PC World Extra i PC World Special, a także miesięczniki NETWORLD, Digit, Kino Domowe - Magazyn DVD i Gamestar. Nasz oddział zajmuje się również organizacją konferencji i seminariów technicznych. IDG Poland jest również twórcą pierwszego polskiego portalu IT www.idg.pl. W swej ofercie mamy także 13 serwisów internetowych, w tym Jobuniverse.pl - stronę poświęconą rekrutacji specjalistów z dziedziny informatyki.

Tygodnik Menedżerów i Informatyków Computerworld jest czasopismem adresowanym do osób podejmujących decyzje dotyczące strategii i inwestycji informatycznych w przedsiębiorstwach, bankach, urzędach, instytucjach i innych organizacjach. Computerworld dostarcza im wszechstronnej, rzetelnej i aktualnej wiedzy o proponowanych przez polski i światowy rynek rozwiązaniach informatycznych, a także wyczerpująco informuje o wchodzących w ich skład: usługach, oprogramowaniu i sprzęcie. Szczególną wagę przywiązuje do pokazywania pozytywnych przykładów zastosowań informatyki w konkretnych miejscach w Polsce. Reportaże i opisy zastosowań uzupełniają rozważania dotyczące biznesowej strony korzystania z informatyki: efektywności inwestycji, reorganizacji struktur przedsiębiorstw, zarządzania projektami, budowania przewagi konkurencyjnej firm.

CXO - Magazyn kadry zarządzającej wspiera strategów przedsiębiorstw zarówno w kształtowaniu przyszłości firmy, jak i w codziennym zarządzaniu operacyjnym, ze szczególnym uwzględnieniem możliwości, jaką daje technologia informatyczna. CXO mówi o usprawnianiu procesów biznesowych, o stosowaniu systemów i rozwiązań informatycznych, o wdrażaniu najlepszych praktyk organizacyjnych, o upowszechnianiu wśród załogi zasad dobrej pracy i chęci samorealizacji opartej na wartościach, o budowaniu wizerunku firmy wiedzy i firmy odpowiedzialnej społecznie.

Partnerzy Klubu CIO

Mirosław Forystek

Mirosław Forystek

CIO
ING Bank Śląski
Beata Mycer
Józef Beźnicki
Rafał Robert Lewandowski
Tomasz Matuła
Łukasz Neuman
Sławomir Panasiuk
Monika Płocke
Dorota Poniatowska-Mańczak
Tadeusz Rogaczewski
Małgorzata Ryniak
Dariusz Stolarczyk
Józef Wacnik
Małgorzata Korycka-Purchała
Jacek Pulwarski
Dariusz Zawistowski
Kontakt | Wytyczne ASME | Reklama
Polityka prywatności | Regulamin
© Copyright 2017 International Data Group Poland S.A.
00-105 Warszawa, ul. Twarda 18, tel. +48 (22) 3217800, fax +48 (22) 3217888